PTF56100R00AXEB
Vishay / Dale
71-PTF56100R00AXEB
PTF56100R00AXEB
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole PTF-56 100 .05% T-10 EB e3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
28 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
PTF
100 Ohms
125 mW (1/8 W)
0.05 %
15 PPM / C
- 55 C
+ 150 C
300 V
2.31 mm
6.35 mm
Axial
Precision Metal Film Resistors
Marka: Vishay / Dale
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: US
Średnica przewodu: 0.64 mm