CW005120R0JS70
Vishay / Dale
71-CW005120R0JS70
CW005120R0JS70
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole CW-5 120 5% S70
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
11 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
120 Ohms
5 W
28 V
5 %
Axial
30 PPM / C
25.4 mm
7.9 mm
- 65 C
+ 250 C
CW
Reel
Marka: Vishay / Dale
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: DE
Funkcje: Coated Resistors, Silicone Coated
Średnica przewodu: 1.02 mm