CMF554R3000FKBF
Vishay / Dale
71-CMF554R3000FKBF
CMF554R3000FKBF
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole CMF-55 4.3 1% T-1 B14
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
Ograniczenia dotyczące wysyłki
CMF Industrial
4.3 Ohms
500 mW (1/2 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 175 C
250 V
2.29 mm
6.1 mm
Axial
Metal Film Controlled Temperature Coefficient Resistors
Industrial Grade Precision Metal Film Resistor
Marka: Vishay / Dale
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: DE
Średnica przewodu: 0.64 mm