MRS16000C1911FCT00
Vishay / BC Components
594-MRS16000C1911FCT
MRS16000C1911FCT00
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole MRS16-50 1% CT 1K91
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
RoHS:
MRS16
1.91 kOhms
400 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 VAC/DC
1.6 mm
3.6 mm
Axial
Reel
Cut Tape
Metal Film Resistors
Professional Thin Film Leaded Resistor
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Średnica przewodu: 0.5 mm