MBE04140C1001BC100
Vishay / BC Components
594-MBE04140C1001BC1
MBE04140C1001BC100
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole MBE/SMA 0414-50 0.1% C1 1K0
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
10 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
1 kOhms
1 W
0.1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
500 V
4.2 mm
11.9 mm
Axial
Metal Film Leaded Resistors
Professional Metal Film Leaded Resistor
Aplikacja: Automotive, Industrial, Medical
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Średnica przewodu: 0.8 mm
Odstępy między przewodami: 15 mm