MBB0207VE1012BC100
Vishay / BC Components
594-MBB0207VE1012BC1
MBB0207VE1012BC100
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-15 0.1% CECC 06 C1 10K1
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
MBB - Precision
10.1 kOhms
400 mW
0.1 %
15 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Professional Metal Film Leaded Resistor
Aplikacja: Industrial, Medical
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IN
Średnica przewodu: 0.6 mm
Odstępy między przewodami: 10 mm