MBB0207IC1000FC100
Vishay / BC Components
594-MBB0207IC1000FC1
MBB0207IC1000FC100
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole MBB/SMA 0207-50 1% L0 C1 100R
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
5 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
100 Ohms
600 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
350 V
2.5 mm
6.5 mm
Axial
Metal Film Leaded Resistors
Professional Metal Film Leaded Resistor
Aplikacja: Automotive, Industrial, Medical
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Średnica przewodu: 0.6 mm
Odstępy między przewodami: 10 mm