MBA0204BC1432FC100
Vishay / BC Components
594-MBA0204BC1432FC1
MBA0204BC1432FC100
Produc.:
Opis:
Metal Film Resistors - Through Hole MBA/SMA 0204-50 1% KL C1 14K3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
7 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Rezystory warstwowe metalowe – przelotowe
MBA - Professional
14.3 kOhms
400 mW
1 %
50 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1.6 mm
3.6 mm
Axial
Metal Film Leaded Resistors
Professional Metal Film Leaded Resistor
Aplikacja: Automotive, Industrial, Medical
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Średnica przewodu: 0.5 mm
Odstępy między przewodami: 5 mm