K682K10X7RF5TH5
Vishay / BC Components
594-K682K10X7RF5TH5
K682K10X7RF5TH5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 6,8NF 10% X7R REEL E3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
6800 pF
50 VDC
10 %