K563M15X7RF53H5
Vishay / BC Components
594-K563M15X7RF53H5
K563M15X7RF53H5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 56NF 20 % X7R BULK E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
0.056 uF
50 VDC
20 %