K273M10X7RF5UL2
Vishay / BC Components
594-K273M10X7RF5UL2
K273M10X7RF5UL2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 27NF 20% X7R AMMO E3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
0.027 uF
50 VDC
20 %