K273K20X7RK5UH5
Vishay / BC Components
594-K273K20X7RK5UH5
K273K20X7RK5UH5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 200V 27NF 10% X7R AMMO E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
0.027 uF
200 VDC
10 %