K122J15C0GF53L2
Vishay / BC Components
594-K122J15C0GF53L2
K122J15C0GF53L2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 1,2NF 5 % C0G BULK E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
1200 pF
50 VDC
5 %