K121K10C0GF53H5
Vishay / BC Components
594-K121K10C0GF53H5
K121K10C0GF53H5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 120PF 10% C0G BULK E3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
120 pF
50 VDC
10 %