K104M15X7RF55K2
Vishay / BC Components
594-K104M15X7RF55K2
K104M15X7RF55K2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 100NF 20% X7R BULK E3
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 5000
Radial
0.1 uF
50 VDC
20 %