K104K15X7RF53K2
Vishay / BC Components
594-K104K15X7RF53K2
K104K15X7RF53K2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.1uF 50volts 10% X7R 2.5mm LS
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 11 391
Stany magazynowe:
11 391 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
RoHS:
K
Radial
0.1 uF
50 VDC
X7R
10 %
2.5 mm
Dipped
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
4 mm
2.6 mm
4 mm
Bulk
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica przewodu: 0.5 mm
Styl przewodu: Outside Kink
Rodzaj produktu: Ceramic Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Capacitors
Nazwa handlowa: Mono-Kap
Rodzaj: Outside Kink
Jednostka masy: 160 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
BRHTS:
ECCN:
EAR99
Dipped Radial Multilayer Ceramic Capacitors
Vishay / BC Components Dipped Radial Multilayer Ceramic Capacitors are mono-axial capacitors available in sizes 15 and 20 with a DC rated voltage of 50 - 100 Vdc.