K103K15X7RK53L2
Vishay / BC Components
594-K103K15X7RK53L2
K103K15X7RK53L2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 200V 10NF 10% X7R BULK E3
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 5000
Radial
0.01 uF
200 VDC
10 %
Dipped
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
2.5 mm