K102K20C0GK5UH5
Vishay / BC Components
594-K102K20C0GK5UH5
K102K20C0GK5UH5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 200V 1NF 10% C0G AMMO E3
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 2500
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 2500)
Radial
1000 pF
200 VDC
10 %