K101K15X7RF5TL2
Vishay / BC Components
594-K101K15X7RF5TL2
K101K15X7RF5TL2
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 100PF 10 % X7R REEL E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
100 pF
50 VDC
10 %
Dipped
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
2.5 mm