K101K10C0GH53H5
Vishay / BC Components
594-K101K10C0GH53H5
K101K10C0GH53H5
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 100V 100PF 10% C0G BULK E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 20000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
K
Radial
100 pF
100 VDC
10 %