BFC237884303
Vishay / BC Components
BFC237884303
Produc.:
Opis:
Film Capacitors .03uF 5% 1600volts
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
5 000 Oferta
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
0.03 uF
1.6 kVDC
Radial
Polypropylene (PP)
27.5 mm (1.083 in)
31 mm (1.22 in)
11 mm (0.433 in)
AC and Pulse Film Capacitors
500 VAC
5 %
BFC2378
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: BE
Średnica przewodu: 0.8 mm
Rodzaj produktu: Film Capacitors
Wielkość opakowania producenta: 100
Podkategoria: Capacitors
Nazwy umowne nr części: 222237884303
Jednostka masy: 7,400 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Vishay /BCcomponents Series 2222-335-xxxx,
RFI, DC, AC/P & Precision Film Capacitors
BCcomponents is announcing the change-over from PP to PBTP.
By this change-over their products will have an improved
resistance to the usage at higher temperatures. The color
of the boxes will change from blue to gray. In result, the
color change will allow the use of YAG laser coding system
which offers a greater flexibility in the marking of our
products. Additionally, the place on the product where the
marking is applied (head/front) will change to front only
for 15mm pitch. Please see the list of affected part