BFC237543182
Vishay / BC Components
BFC237543182
Produc.:
Opis:
Film Capacitors 1800pF 3.5% 2000volts
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 800   Wielokrotności: 800
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 800)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Kondensatory foliowe
RoHS:
1800 pF
2 kVDC
Radial
Polypropylene (PP)
15 mm (0.591 in)
18.5 mm (0.728 in)
AC and Pulse Film Capacitors
600 VAC
3.5 %
BFC2375
Reel
Marka: Vishay / BC Components
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Średnica: 7.5 mm