A820J15C0GH5TAA
Vishay / BC Components
594-A820J15C0GH5TAA
A820J15C0GH5TAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 100V 82PF 5 % C0G REEL E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 14000   Wielokrotności: 7000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 7000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
Axial
82 pF
100 VDC
5 %