A472M15X7RH5UAA
Vishay / BC Components
594-A472M15X7RH5UAA
A472M15X7RH5UAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 100V 4,7NF 20 % X7R AMMO E3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
Axial
4700 pF
100 VDC
20 %