A470J15C0GF5UAA
Vishay / BC Components
594-A470J15C0GF5UAA
A470J15C0GF5UAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 50V 47PF 5 % C0G AMMO E3
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
Axial
47 pF
50 VDC
5 %