A391K15X7RK5UAA
Vishay / BC Components
594-A391K15X7RK5UAA
A391K15X7RK5UAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 200V 390PF 10% X7R AMMO E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 12000   Wielokrotności: 4000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie Ammo (zamówienie w wielokrotności 4000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
390 pF
200 VDC
10 %