A270J15C0GH5TAA
Vishay / BC Components
594-A270J15C0GH5TAA
A270J15C0GH5TAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27pF 100V 5% C0G Axial
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 6 472
Stany magazynowe:
6 472 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 7000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
RoHS:
A
Axial
27 pF
100 VDC
C0G (NP0)
5 %
Dipped
- 55 C
+ 125 C
General Type MLCCs
2.6 mm
3.8 mm