A151K15C0GL5TAA
Vishay / BC Components
594-A151K15C0GL5TAA
A151K15C0GL5TAA
Produc.:
Opis:
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded A 500V 150PF 10% C0G REEL E3
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 14000   Wielokrotności: 7000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 7000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Vishay
Kategoria produktów: Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – na taśmie
150 pF