CSMS15CIC07
VCC
593-CSMS15CIC07
CSMS15CIC07
Produc.:
Opis:
Display Switches CSM DISPLAY SMD LED 15mm YELLOW
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 750   Wielokrotności: 750
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 750)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
VCC
Kategoria produktów: Przełączniki wizyjne
RoHS:
Capacitive Touch Switches
Capacitive Touch Switches
Touch Sensor
LED
PCB Mount
SMD/SMT
Yellow
5 V
16 uA
CSM
Styl serwomotoru: Square
Marka: VCC
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Wysokość: 3.2 mm
Oświetlony: Illuminated
Długość: 15 mm
Maksymalna temperatura robocza: + 85 C
Minimalna temperatura robocza: - 35 C
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Opakowanie: Reel
Rodzaj produktu: Display Switches
Wielkość opakowania producenta: 750
Podkategoria: Switches
Szerokość: 15 mm
Jednostka masy: 2,290 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
Capacitive Touch Displays
CSM Capacitive Touch Sensor Displays
VCC CSM Capacitive Touch Sensor Displays are designed to provide an intuitive, fast user interface and simplify customer interactions. These display sensors feature a robust design, uniform illumination, and high optical clarity. The capacitive touch sensor displays are available in deep red, pure green, white, blue, and yellow. These displays come in one standard size of 15.0mm x 15.0mm x 3.2mm. The capacitive sensors function even when hands are wet or covered with touchscreen gloves. These VCC CSM Capacitive Touch Sensor Displays simplify manufacturability and device design while improving overall device reliability for use in various applications, including media players, mobile devices, and consumer equipment.