XC6135N14C9R-G
Torex Semiconductor
865-XC6135N14C9R-G
XC6135N14C9R-G
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits Ultra-Low Power (44nA) Voltage Detector with Separated Sense Pin
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Torex Semiconductor
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Voltage Detector
SMD/SMT
USPQ-4B05-4
1.4 V
1 Input
Active High, Open Drain
No Manual Reset
No Watchdog
No Backup
6 V
- 40 C
+ 105 C
XC6135
Reel
Marka: Torex Semiconductor
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: JP
Prąd roboczy zasilania: 59 mA
Pd – strata mocy: 100 mW
Wykrywanie awarii zasilania: Yes
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 1.1 V