TPS7B8150QDRVRQ1
Texas Instruments
595-TPS7B8150QDRVRQ1
TPS7B8150QDRVRQ1
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators Automotive 150-mA o ff-battery (40-V) u
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 800
Stany magazynowe:
800 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
WSON-6
5 V
150 mA
1 Output
Positive
2.7 uA
Fixed
- 40 C
+ 125 C
540 mV