TPS79225DBVT
595-TPS79225DBVT
TPS79225DBVT
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators High PSRR Fast RF High-Enable 100mA
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TPS7A2025PDBVR
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators 300-mA ultra-low-noi se low-IQ low-dropo
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
2.5 V
100 mA
1 Output
Positive
250 uA
2.7 V
5.5 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
55 mV
TPS792
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TH
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 170 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.05 % / V
Regulacja dot. obciążenia: 5 mV
Pd – strata mocy: 561 mW
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Low Dropout Linear Regulators
Dokładność regulacji napięcia: 2 %
Jednostka masy: 6,300 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
TPS792 LDO Linear Voltage Regulators
Texas Instruments TPS792 Low-Dropout (LDO) Linear Voltage Regulators feature a high power-supply rejection ratio (PSRR) and offer excellent line and load transient responses. This device is stable with a small 2.2µF ceramic capacitor on the output. The TPS792 offers low dropout voltages, such as 55mV (typical) at 100mA. The low output noise and great PSRR make this device suitable for power-sensitive analog loads. The Texas Instruments TPS792 offers a flexible option for post-regulation with its adjustable capability.