TPS709A33DBVT
Texas Instruments
595-TPS709A33DBVT
TPS709A33DBVT
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 150mA 30V Ultra-Low IQ A 595-TPS709A33DB A 595-TPS709A33DBVR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 15 170
Stany magazynowe:
15 170 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TPS709A33DBVR
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators TPS709 Die in TLV701 Pinout A 595-TPS709 A 595-TPS709A33DBVT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
TPS709
LDO Voltage Regulators
Linear Regulator
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia: 300 mV
Napięcie zwolnienia – max.: 1.4 V
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 3 mV
Regulacja dot. obciążenia: 20 mV
Maksymalna temperatura robocza: + 125 C
Minimalna temperatura robocza: - 40 C
Styl mocowania: SMD/SMT
Liczba wyjść: 1 Output
Prąd roboczy zasilania: 1 uA
Prąd wyjścia: 150 mA
Rodzaj wyjścia: Fixed
Napięcie wyjścia: 3.3 V
Opakowanie/obudowa: SOT-23-5
Polaryzacja: Positive
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
PSRR/Tłumienie tętnień – rodzaj: 52 dB
Prąd spoczynkowy: 1 uA
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 2 %