TPS61097A-33DBVT
Texas Instruments
595-TPS61097A-33DBVT
TPS61097A-33DBVT
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 731
Stany magazynowe:
731 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TPS61097A-33DBVR
Texas Instruments
Switching Voltage Regulators 0.9Vin 3.3Vout Boost Cnvtr A 595-TPS6109 A 595-TPS61097A-33DBVT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Impulsowe regulatory napięcia
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
Boost
3.3 V
400 mA
1 Output
900 mV
5.5 V
5 uA
Adjustable
- 40 C
+ 85 C
TPS61097A3
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie wejściowe: 900 mV to 5.5 V
Regulacja dot. obciążenia: 0.5 %
Prąd roboczy zasilania: 7 uA
Rodzaj produktu: Switching Voltage Regulators
Zakończenie pracy: Shutdown
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 900 mV