TPS3899PL31DSER
Texas Instruments
595-TPS3899PL31DSER
TPS3899PL31DSER
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits Nanopower supervisor with programmable s
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 215
Stany magazynowe:
1 215 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Voltage Supervisory
SMD/SMT
WSON-6
3.1 V
1 Input
Active Low, Push-Pull
Manual Reset
No Watchdog
Backup
40 us
6 V
- 40 C
+ 125 C
0.5 %
TPS3899
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd roboczy zasilania: 125 nA
Wykrywanie awarii zasilania: No
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Prąd spoczynkowy: 125 nA
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 850 mV