TPS3840PL16DBVRQ1
Texas Instruments
595-PS3840PL16DBVRQ1
TPS3840PL16DBVRQ1
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits Automotive high-inpu t voltage superviso A 595-TPS3840PL16DBVR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 043
Stany magazynowe:
3 043 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TPS3840PL16DBVR
Texas Instruments
Supervisory Circuits Nanopower high-input voltage supervisor A 595-PS3840PL16DBVRQ1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Voltage Supervisory
SMD/SMT
SOT-23-5
1.6 V
1 Input
Active Low, Push-Pull
Manual Reset
No Watchdog
No Backup
619 ms
10 V
- 40 C
+ 125 C
1 %
TPS3840
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Sygnały uruchamiane chipem: No Chip Enable
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: PH
Prąd roboczy zasilania: 350 nA
Wykrywanie awarii zasilania: No
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 1.5 V