TLV803EA38DPWR
Texas Instruments
595-TLV803EA38DPWR
TLV803EA38DPWR
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits Low-power voltage su pervisor (reset IC)
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 3000   Wielokrotności: 3000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Supervisor
SMD/SMT
X2SON-5
3.8 V
1 Input
Active Low, Open Drain
Manual Reset
No Watchdog
Backup
200 ms
6 V
- 40 C
+ 125 C
0.5 %
Reel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Zestaw projektowy: TLV803EA29DPW-EVM
Prąd roboczy zasilania: 250 nA
Wykrywanie awarii zasilania: No
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 1.7 V