TLV709A33DBVR
Texas Instruments
595-TLV709A33DBVR
TLV709A33DBVR
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 150-mA 30-V low-drop out (LDO) linear re
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
14 670
Oczekiwane: 22.05.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1   Maksymalnie: 720
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
3.3 V
150 mA
1 Output
Positive
3.2 uA
2.5 V
30 V
60 dB
Adjustable, Fixed
- 40 C
+ 125 C
1 V
TLV709
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: CN
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 1.6 V
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.02 %/V
Regulacja dot. obciążenia: 1 %/A
Zakres napięcia wyjściowego: 1.2 V to 5 V, 1.2 V to 28 V
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Napięcia odniesienia: 1.2 V