TLV704345DBVT
Texas Instruments
595-TLV704345DBVT
TLV704345DBVT
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 150-mA 24-V ultra-lo w-IQ low-dropout (L A 595-TLV704345DBVR
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TLV704345DBVR
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators 150-mA 24-V ultra-lo w-IQ low-dropout (L A 595-TLV704345DBVT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-5
3.45 V
150 mA
1 Output
Positive
3.2 uA
2.5 V
24 V
60 dB
Fixed
- 40 C
+ 125 C
400 mV
TLV704
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 1.1 V
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 20 mV
Regulacja dot. obciążenia: 50 mV
Prąd roboczy zasilania: 3.4 uA
Zakres napięcia wyjściowego: 1.2 V to 5 V
Produkt: LDO Voltage Regulators
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 250
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Rodzaj: Ultralow Iq Low Dropout Regulator
Dokładność regulacji napięcia: 2 %