TLC7725ID
Texas Instruments
595-TLC7725ID
TLC7725ID
Produc.:
Opis:
Supervisory Circuits 2.25V Micropwr Sup A 595-TLC7725IDR A 59 A 595-TLC7725IDR
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 484
Stany magazynowe:
484 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Obwody nadzorujące
RoHS:
Voltage Supervisory
SMD/SMT
SOIC-8
2.25 V
1 Input
Active High, Active Low, Push-Pull
No Manual Reset
No Watchdog
Backup
Programmable
6 V
- 40 C
+ 85 C
5.4 %
TLC77
Tube
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: TW
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: TW
Prąd roboczy zasilania: 9 uA
Wartość progowa przepięcia: 2.32 V
Pd – strata mocy: 725 mW
Rodzaj produktu: Supervisory Circuits
Wielkość opakowania producenta: 75
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Napięcie zasilania – min.: 2 V
Wartość progowa podnapięcia: 2.25 V