TL750L10CDR
Texas Instruments
595-TL750L10CDR
TL750L10CDR
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 462
Stany magazynowe:
1 462 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TL750L10CD
Texas Instruments
LDO Voltage Regulators 10V 150mA LDO A 595- TL750L10CDR A 595-T A 595-TL750L10CDR
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOIC-8
10 V
150 mA
1 Output
Positive
10 mA
11 V
26 V
Fixed
0 C
+ 125 C
600 mV
TL750L
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Napięcie zwolnienia – max.: 200 mV at 10 mA
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 1 mA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 60 mV
Regulacja dot. obciążenia: 100 mV
Prąd roboczy zasilania: 1 mA
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 4 %