TL5001CD
Texas Instruments
595-TL5001CD
TL5001CD
Produc.:
Opis:
Switching Controllers PWM w/wide range A 5 95-TL5001CDR A 595- A 595-TL5001CDR
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 352
Stany magazynowe:
1 352 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TL5001CDR
Texas Instruments
Switching Controllers PWM Controller A 595 -TL5001CD A 595-TL5 A 595-TL5001CD
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Kontrolery przełączające
RoHS:
Boost, Flyback
1 Output
50 kHz to 400 kHz
100 %
1 V to 50 V
3 A
- 40 C
+ 125 C
SMD/SMT
SOIC-8
Tube
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Prąd roboczy zasilania: 1.1 mA