TL4050A25IDBZT
Texas Instruments
595-TL4050A25IDBZT
TL4050A25IDBZT
Produc.:
Opis:
Voltage References Precision Micropower Shunt Vltg Ref A 59 A 595-TL4050A25IDBZR
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 191
Stany magazynowe:
191
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
250
Oczekiwane: 25.05.2026
Średni czas produkcji:
6
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 250)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments TL4050A25IDBZR
Texas Instruments
Voltage References 2.5V 0.1% precision A 595-TL4050A25IDBZT A 595-TL4050A25IDBZT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Źródła napięcia odniesienia
RoHS:
SMD/SMT
SOT-23-3
Shunt Precision References
2.5 V
0.1 %
50 PPM / C
15 mA