TL2575-33IKTTR
Texas Instruments
595-TL2575-33IKTTR
TL2575-33IKTTR
Produc.:
Opis:
Switching Voltage Regulators 1-A Step-Down Vltge
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 405
Stany magazynowe:
1 405 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Texas Instruments
Kategoria produktów: Impulsowe regulatory napięcia
RoHS:
SMD/SMT
TO-263-5
Buck
3.3 V
1 A
1 Output
4.75 V
40 V
50 uA
58 kHz
- 40 C
+ 125 C
TL25753
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: CH
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: CN
Wrażliwość na wilgoć: Yes
Prąd roboczy zasilania: 5 mA