THVD1410D
Texas Instruments
595-THVD1410D
THVD1410D
Produc.:
Opis:
RS-422/RS-485 Interface IC 3.3-V to 5-V RS-485 transceiver with +/- A 595-THVD1410DR
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 291
Stany magazynowe:
291 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Układy scalone interfejsów RS-422/RS-485
RoHS:
THVD1410
SMD/SMT
SOIC-8
Transceiver
1 Driver
1 Receiver
500 kb/s
5.5 V
3 V
- 40 C
+ 125 C
Tube
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Układ dupleksowy: Half Duplex
Napięcie wejściowe: 15 V
Prąd roboczy zasilania: 2.4 mA
Napięcie robocze zasilania: 5 V
Prąd wyjścia: 8 mA, 60 mA
Napięcie wyjścia: 3 V
Pd – strata mocy: 410 mW
Produkt: RS-422/RS-485 Transceivers
Rodzaj produktu: RS-422/RS-485 Interface IC
Czas opóźnienia propagacji: 500 ns
Obsługiwany protokół: RS-485
Zakończenie pracy: No Shutdown
Wielkość opakowania producenta: 75
Podkategoria: Interface ICs
Rodzaj: Noise-Immune
Jednostka masy: 109,500 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CNHTS:
USHTS:
ECCN:
EAR99
THVD14xx RS-485/RS-422 Transceivers
Texas Instruments THVD14xx RS-485/RS-422 Transceivers are noise-immune transceivers designed to operate in rugged industrial environments. The bus pins of these devices are robust to high levels of IEC electrical fast transients (EFT) and IEC electrostatic discharge (ESD) events, eliminating the need for additional system-level protection components. Each of these devices operates from a single supply between 3V and 5.5V. These Texas Instruments THVD14xx devices feature an extended common-mode voltage range, making them suitable for multi-point applications over long cable runs.