THS4150ID
Texas Instruments
595-THS4150ID
THS4150ID
Produc.:
Opis:
Differential Amplifiers Differential
Karta charakterystyki:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 102
Stany magazynowe:
102 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Texas Instruments
Kategoria produktów: Wzmacniacze różnicowe
RoHS:
THS4150
1 Channel
150 MHz
650 V/us
83 dB
85 mA
15 uA
7 mV
33 V
4 V
17.5 mA
- 40 C
+ 85 C
SMD/SMT
SOIC-8
Tube
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: TW
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: TW
Pd – strata mocy: 1.02 W