SN74S1053DWR
Texas Instruments
595-SN74S1053DWR
SN74S1053DWR
Produc.:
Opis:
Schottky Diodes & Rectifiers 16-Bit Schottky Barr ier Diode A 595-SN7 A 595-SN74S1053DW
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 748
Stany magazynowe:
1 748 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
12 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Tube
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments SN74S1053DW
Texas Instruments
Schottky Diodes & Rectifiers 16bit Schottky Array
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Prostowniki i diody Schottky'ego
RoHS:
Schottky Diodes
SMD/SMT
SOIC-20
Array 16
Si
170 mA
7 V
1.05 V
5 uA
0 C
+ 70 C
SN74S1053
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: Texas Instruments
Kraj montażu: MY
Kraj wytworzenia: US
Kraj pochodzenia: MY
Pd – strata mocy: 625 mW
Rodzaj produktu: Schottky Diodes & Rectifiers
Wielkość opakowania producenta: 2000
Podkategoria: Diodes & Rectifiers
Vr – napięcie wsteczne: 7 V