SN74LVC1G32YZPR
Texas Instruments
595-SN74LVC1G32YZPR
SN74LVC1G32YZPR
Produc.:
Opis:
Logic Gates Single 2-Input Pos
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 426
Stany magazynowe:
9 426 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
6 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
2 Input
DSBGA-5
1 Output
32 mA
- 32 mA
3.6 ns
1.65 V
5.5 V