SN74LVC1G32MDBVREP
Texas Instruments
595-SN74LVC32MDBVREP
SN74LVC1G32MDBVREP
Produc.:
Opis:
Logic Gates Mil Enhance Sgl 2- I nput Pos-OR Gate
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 310
Stany magazynowe:
310
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
3 000
Oczekiwane: 30.07.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
2 Input
SOT-23-5
1 Output
32 mA
- 32 mA
3.6 ns
1.65 V
5.5 V