SN74LVC1G32DBVR
Texas Instruments
595-SN74LVC1G32DBVR
SN74LVC1G32DBVR
Produc.:
Opis:
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 417
Stany magazynowe:
2 417
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
72 000
Oczekiwane: 21.05.2026
Oczekiwane: 07.09.2026
Średni czas produkcji:
12
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
W przypadku tego produktu zgłoszono długi czas realizacji.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Alternatywne pakowanie
Produc. Nr części:
Opakowanie:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Produc. Nr części:
Reel, Cut Tape, MouseReel
Dostępność:
Na stanie magazynowym
Cena:
Min.:
1
Podobny produkt
Texas Instruments SN74LVC1G32DBVT
Texas Instruments
Logic Gates Single 2 Input A 595 -SN74LVC1G32DBVR A A 595-SN74LVC1G32DBVR
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Bramki logiczne
RoHS:
OR
1 Gate
LVC
2 Input
SOT-23-5
1 Output
32 mA
- 32 mA
3.6 ns
1.65 V
5.5 V